Kısa Tanıtım

Kim ChemWhat?

ChemWhat kimyasallar ve biyolojiklerden oluşan bir veri tabanıdır. İlk olarak 2019'da piyasaya sürüldü ve şu anda tarafından işletiliyor. ChemWhat Limited 6 Prospect Way, Royal Oak Industrial Estate, Daventry, Northamptonshire, NN118PL, Birleşik Krallık'ta kayıtlıdır.

Bugün, 21 dil ChemWhat web siteleri İngilizce, Almanca, Fransız, İspanyolca, Português, İtalyan, Polski, Türkçe, Rusça, українська мова, हिन्दी, اُردُو, বাংলা, עִבְרִית ,للغة العربية, فارسی, Türkçe, Hangul, 日本语, 繁体 中文 ve 简体 中文 bilim adamları, kimyagerler, mühendisler, biyologlar, profesörler ve öğrencilere dünya çapında hizmet veriyorlar.

Kapsamlı bir platform olarak, ChemWhat kimyasallar ve biyolojikler hakkında gerekli tüm bilgileri sağlar, ancak bunlarla sınırlı değildir. limited tanımlama, özellikler, güvenlik ve tehlikeler, sentez yolu (ROS), nakliye, depolama, kullanım, spektrumlar, piyasa fiyatının yanı sıra onaylı üreticiler ve güvenilir olmayan tedarikçilere kadar.

Örnek: 12-Metakriloildodeilfosfat üzerindeki ekran görüntüsü (Bu sayfayı ziyaret edin)

Yukarıdaki ücretsiz bilgilerin yanı sıra, ChemWhat ayrıca müşterilerimize bir dizi ücretli değerli hizmet sunmaktadır:

ChemHangi Hizmetler

Tarafından Sunulan Ücretli Hizmetler ChemWhat

 • Teknoloji transferi ve sentetik literatür hizmeti: ChemWhat, ücretli sentetik literatür sağlar veya teknoloji transfer tarafları için profesyonel ve güvenilir bir aracı olarak hareket eder.
 • Peptit Sentezi: Çeşitli modifikasyonlarla yüksek kaliteli peptitlerin sentezinde deneyimliyiz. 200'den fazla analitik ve hazırlayıcı HPLC birimiyle, küçük ölçekten (mgs) büyük ölçeğe (kgs) kadar peptitleri çok hızlı teslimatla sağlayabiliriz: Basitten karmaşığa ve Doğrusaldan döngülüye; 140 mer'e kadar uzun sekanslar peptit; Küçükten büyüğe; Farklı saflık seviyesi (tuzsuz, >%75, >%85, >%90, >%95, >%98 ve hatta %99'un üzerinde); Çok çeşitli modifikasyonlar (biyotinilasyondan fosforilasyona, boya etiketlemeye ve çok daha fazlasına…); Peptitler – Protein Biyokonjugasyonu; Farklı ölçeklerde saflaştırma; Sektördeki en yüksek başarı oranı
 • IVD Malzeme Geliştirme: Enzim kaynağı araştırması, optimizasyonu ve dönüşümü konusunda zengin deneyime sahibiz. Devasa enzim kaynaklarından yeni enzim kaynakları keşfedebilir ve en uygun enzim moleküllerini optimize edebilir ve dönüştürebilir. Birçok ünlü üniversitenin profesyonel enzim mühendisliği araştırma ekipleri ile kapsamlı ve derinlemesine işbirliği kurulması yoluyla, ChemWhat enzim mühendisliğinin sınırlarını zamanla kavrayabilir ve şirketin ileri teknolojisine hızla dönüşebilir. ChemWhat enzim aktivitesi, stabilite, substrat spesifikliği, optimum pH ve organik solvent direnci gibi önemli enzim fonksiyonlarını yerine getirebilir. Rasyonel tasarımla, hedef enzimin teşhis, ilaç, enerji, yıkama ve kağıt yapımı gibi farklı alanlardaki uygulama gereksinimlerini karşılamak için büyük ölçüde geliştirilmiş performansa sahip yeni enzim kaynakları hızla elde edilir.
 • Güvenilirlik Danışmanlığı: Tedarikçilerin güvenilirliğini değerlendirmek ve kimya ve biyokimya endüstrisindeki şirketlere ücretli rapor sunmak için eksiksiz bir iç mekanizma setine sahibiz. Dışında, ChemWhat Bu kuruluşlarla iş yaparken tüm ziyaretçilere hatırlatmak için web sitemizde önemli bir konumda bulunan güvenilir olmayan şirketleri ve kişileri listelemeye devam edecektir.
 • Hukuk Danışmanlığı: ChemWhat Avrupa, ABD, Çin ve Güney Amerika'da uzun vadeli işbirliği yapan hukuk bürolarına sahiptir ve bölgemizdeki yasal işleri halledebilir.
Veri entegrasyonu ile Kimya Endüstrisi Çözümleri

Veri analizi, hizmetimizin tam merkezinde yer almaktadır. Kimya sektöründe lider puanlama sistemimiz, bir şirketin finansal istikrarını belirlemeye yardımcı olmak için temel istatistiksel ölçümleri ve en gelişmiş istatistiksel teknikleri içerir.

Bu puanlama modeliyle, 70'in% 12 tahmin oranı, sizi kötü borcun getirebileceği finansal kaygıdan kurtarıyor. Aslında, şirketimizin kredi notları ve limitleri o kadar belirleyicidir ki, önde gelen tüm kredi sigorta şirketleri bunları onaylar.

Potansiyel bir birleşme, devralma veya ihale sürecine bakıyorsanız veya sadece iş yapmak üzere olduğunuz şirketin daha derinlemesine bir görünümünü görmek istiyorsanız; Raporlarımızı ihtiyacınız olan bilgilerle doldurmaya çalışıyoruz. Bu nedenle standart olarak 5 yıla kadar tam yıllık finansalları dahil ediyoruz.

Şirket kredi raporlarında her zaman (varsa) aşağıdakileri bulacaksınız:

 • Kar kaybı
 • Bilançolar
 • Sermaye birikimleri
 • Anahtar Oranlar
 • Cashflow

Ayrıca, ipotek, yeni şirketler, müdür değişiklikleri, kayıtlı adres değişiklikleri ve çok daha fazlası gibi taranmış resmi Şirketler Evi belgelerine erişimi de içeriyoruz.

banner reklam örneği
 • Belirli ürün sayfalarında toplu tedarikçi veya reaktif şirket olarak listelenmiştir: Birçok B-to-B web sitesinden farklı olarak, ChemWhat mahremiyete son derece saygı duyar ve müşterilerimize gönderilen bilgileri toplamak için asla dahili sorgulama sistemini kullanmaz. Bunun yerine, müşterilerimize yönelik tüm sorular müşterilerimize gönderilecektir.
 • Afiş Reklamı: Banner reklam kullanarak müşterilerimizin en önemli ürün veya hizmetlerini tanıtmalarına yardımcı oluyoruz. Banner, 19 dilde yazılmış tüm ürün sayfalarında gösterilecek ve kısa sürede potansiyel müşterileri kapsayabilecektir.
 • Reklamın bulunduğu sayfayı ziyaret etmek için sağdaki örneğe bakabilir veya doğrudan tıklayabilirsiniz.
 • Küresel çapta şubeleri ve ortakları ile ilgili endüstrinin derin anlayışı ile, ChemWhat Müşterilerimiz için yüksek verimlilik ve profesyonellik ile ürünler tedarik edebilir.
 • Saf kaynak hizmetine ek olarak, ChemWhat ayrıca, ödemeyi erteleme ihtiyacı olan müşterilere yüksek katma değerli finans hizmeti sunmaktadır.
 • ChemWhat, özel koşullarda sevk edilmesi gereken ürünler için de sevkiyat çözümü sunabilmektedir.

  (Desteklenen dosyalar: gif | png | jpg | jpeg | pdf)

  Devam etmek için lütfen recaptcha'yı çözün 20 - 16 =

  Sosyal sorumluluk

  Bilimin Yaygınlaştırılması ve Eğitim

  Bir bilim medyası olarak, ChemWhat ayrıca kimya, biyoloji ve diğer son teknoloji bilim dallarında kamuoyunu bilgilendirmenin sosyal sorumluluğunu da üstlenir. Şimdiye kadar, ChemWhat 163, Bilibili, WeChat Public, Weibo, Zhihu, Youku, Toutiao ve Qiyi'de fen eğitimi video kanalları açtı ve Youtube ve Vimeo'ya uzanıyor.