Hakkımızda ChemWhat

ChemWhat “Hassaslık, Tamlık, Verimlilik” konseptine sahip bir kimyasal ve biyolojik veri tabanı markasıdır. 2019'un başındaki lansmanından bu yana, ChemWhat bilim adamları, öğrenciler ve genel halk için önemli bir kimyasal bilgi kaynağı haline geldi. Web sitelerimiz her ay dünya çapında birkaç milyon kullanıcıya veri sağlar.

ChemWhat çoğunlukla küçük moleküller içerir, ancak aynı zamanda nükleotidler, karbonhidratlar, lipitler, peptitler ve kimyasal olarak değiştirilmiş makromoleküller gibi daha büyük moleküller de içerir. Kimyasal yapılar, tanımlama, kimyasal ve fiziksel özellikler, biyolojik aktiviteler, sentez yolu (ROS), spektrumlar, patentler, sağlık, güvenlik, toksisite verileri, depolama, nakliye, kullanım, piyasa fiyatı ve daha birçok konuda bilgi topluyoruz.

ChemWhat dahil olmak üzere 21 dil sitesi başlattı İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Lehçe, Rusça, Ukrayna, Hintçe, Urduca, Bengal, Arapça, Farsça, İbranice, Türkce, Korece, Endonezce, Japonca, Geleneksel çince ve Basitleştirilmiş çince.

Veri miktarı ve destek dilleri ChemWhat sürekli büyüyor. Aynı zamanda, ChemWhat bilimi popülerleştirmenin sosyal sorumluluğunu da üstlenmiş ve yaratmıştır. ChemWhat birden fazla platformda video kanalları.

ChemWhat Marka Ürünleri

Farmasötik Safsızlık Referans Standartları

Rekombinant Protein Reaktifleri

Antikorlar/Antijenler

ChemWhat Hizmetler

Ücretsiz bilgiye ek olarak, ChemWhat ayrıca bir dizi yüksek katma değerli ücretli hizmetin yanı sıra bilimsel araştırma reaktif ürünleri de sağlar:

 • Teknoloji transferi ve sentetik literatür hizmeti: ChemWhat ücretli sentetik literatür sağlar veya teknoloji transferi tarafları için profesyonel ve güvenilir bir aracı olarak hareket eder.
 • Enzim ve Diğer Rekombinant Proteinlerin Gelişimi: Enzim kaynağı araştırması, optimizasyonu ve dönüşümü konusunda zengin deneyime sahibiz. Devasa enzim kaynaklarından yeni enzim kaynakları keşfedebilir ve en uygun enzim moleküllerini optimize edebilir ve dönüştürebilir. Birçok ünlü üniversitenin profesyonel enzim mühendisliği araştırma ekipleri ile kapsamlı ve derinlemesine işbirliği kurulması yoluyla, ChemWhat enzim mühendisliğinin sınırlarını zamanla kavrayabilir ve şirketin ileri teknolojisine hızla dönüşebilir. ChemWhat enzim aktivitesi, stabilite, substrat spesifikliği, optimum pH ve organik solvent direnci gibi önemli enzim fonksiyonlarını yerine getirebilir. Rasyonel tasarımla, hedef enzimin teşhis, ilaç, enerji, yıkama ve kağıt yapımı gibi farklı alanlardaki uygulama gereksinimlerini karşılamak için büyük ölçüde geliştirilmiş performansa sahip yeni enzim kaynakları hızla elde edilir.
 • Peptit Sentezi: Çeşitli modifikasyonlarla yüksek kaliteli peptitlerin sentezinde deneyimliyiz. 200'ün üzerinde analitik ve hazırlayıcı HPLC birimiyle, küçük ölçekten (mgs) büyük ölçeğe (kgs) kadar peptitleri çok hızlı teslimatla sağlayabiliriz: Basitten karmaşığa ve Doğrusaldan döngüye; 140 mer'e kadar uzun sekanslar peptit; Küçükten büyüğe; Farklı saflık seviyesi (tuzdan arındırılmış, >%75, >%85, >%90, >%95, >%98 ve hatta %99'un üzerinde); Çok çeşitli modifikasyonlar (biyotinilasyondan fosforilasyona, boya etiketlemeye ve çok daha fazlasına…); Peptitler – Protein Biyokonjugasyonu; Farklı ölçeklerde saflaştırma; Sektördeki en yüksek başarı oranı.
 • Güvenilirlik Danışmanlığı: Tedarikçilerin güvenilirliğini değerlendirmek ve kimya ve biyokimya endüstrisindeki şirketlere ücretli rapor sunmak için eksiksiz bir iç mekanizma setine sahibiz. Dışında, ChemWhat Bu kuruluşlarla iş yaparken tüm ziyaretçilere hatırlatmak için web sitemizde önemli bir konumda bulunan güvenilir olmayan şirketleri ve kişileri listelemeye devam edecektir.
 • Hukuk Danışmanlığı: ChemWhat Avrupa, ABD, Çin ve Güney Amerika'da uzun vadeli işbirliği yapan hukuk bürolarına sahiptir ve bölgemizdeki yasal işleri halledebilir.
Veri entegrasyonu ile Kimya Endüstrisi Çözümleri

Veri analizi, hizmetimizin tam merkezinde yer almaktadır. Kimya sektöründe lider puanlama sistemimiz, bir şirketin finansal istikrarını belirlemeye yardımcı olmak için temel istatistiksel ölçümleri ve en gelişmiş istatistiksel teknikleri içerir.

Bu puanlama modeliyle, 70'in% 12 tahmin oranı, sizi kötü borcun getirebileceği finansal kaygıdan kurtarıyor. Aslında, şirketimizin kredi notları ve limitleri o kadar belirleyicidir ki, önde gelen tüm kredi sigorta şirketleri bunları onaylar.

Potansiyel bir birleşme, devralma veya ihale sürecine bakıyorsanız veya sadece iş yapmak üzere olduğunuz şirketin daha derinlemesine bir görünümünü görmek istiyorsanız; Raporlarımızı ihtiyacınız olan bilgilerle doldurmaya çalışıyoruz. Bu nedenle standart olarak 5 yıla kadar tam yıllık finansalları dahil ediyoruz.

Şirket kredi raporlarında her zaman (varsa) aşağıdakileri bulacaksınız:

 • Kar kaybı
 • Bilançolar
 • Sermaye birikimleri
 • Anahtar Oranlar
 • Cashflow

Ayrıca, ipotek, yeni şirketler, müdür değişiklikleri, kayıtlı adres değişiklikleri ve çok daha fazlası gibi taranmış resmi Şirketler Evi belgelerine erişimi de içeriyoruz.

 • Belirli ürün sayfalarında toplu tedarikçi veya reaktif şirket olarak listelenmiştir: Birçok B-to-B web sitesinden farklı olarak, ChemWhat mahremiyete son derece saygı duyar ve müşterilerimize gönderilen bilgileri toplamak için asla dahili sorgulama sistemini kullanmaz. Bunun yerine, tüm sorular, herhangi bir veri toplanmadan müşterilerimize doğrudan gönderilecektir. ChemWhat.
 • Afiş Reklamı: Banner reklam kullanarak müşterilerimizin en önemli ürün veya hizmetlerini tanıtmalarına yardımcı oluyoruz. Banner, 19 dilde yazılmış tüm ürün sayfalarında gösterilecek ve kısa sürede potansiyel müşterileri kapsayabilecektir.
 • Reklamın bulunduğu sayfayı ziyaret etmek için sağdaki örneğe bakabilir veya doğrudan tıklayabilirsiniz.
banner reklam örneği
 • ChemWhat'nin müşterileri dünya çapında farklı alanlardandır; Üniversiteler: Cornell Üniversitesi, Harvard Üniversitesi, Singapur Ulusal Üniversitesi, Auckland Üniversitesi, Melbourne Üniversitesi, Londra Koleji, Birmingham Üniversitesi, Cenevre Üniversitesi, Groningen Üniversitesi, Leuven Üniversitesi, Teksas Üniversitesi, Toronto Üniversitesi, Universität zu Berlin. Hükümet ve R&D kurumları: CERN – Conseil Européenn pour la Recherche Nucléaire, CEA – Commissariat à l'énergie atomique et aux énergies alternatifleri, EDQM – Avrupa İlaç Kalitesi Müdürlüğü, ISRO – Hindistan Uzay Araştırmaları Organizasyonu, LGC – Devlet Kimyager Laboratuvarı, MKEK – Mekanik ve Kimya Endüstrisi Şirketi, Scion – Yeni Zelanda Orman Araştırma Enstitüsü Limited, TÜBİTAK – Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu, USP – Amerika Birleşik Devletleri Farmakopesi Sözleşmesi. İlaç firmaları: AstraZeneca, GSK, Merck, Pfizer, Sanofi; Gen şirketleri: illumina ; Reaktif şirketleri: Alfa Aesar, Apollo Scientific, Sigma-Aldrich, TCI; Kozmetik ve kişisel bakım için şirketler: Coty, Estee Lauder, Firmenich, P&G; Diğer müşteriler: Ballance Agri-Nutrients Ltd., BASF, EURENCO, Fujitsu, GE, Protex International, Samsung, SEKISUI, Siemens, Skeleton Technologies, Solvias AG, Saturn PJSC (Saturn Public Joint Stock Company), Sony, SIBUR, Siegwerk Switzerland AG, tesa SE ve Ve-Ge Hassas Kağıt ve Yapıştırıcı Bant San. ve Tic. GİBİ.
 • Küresel çapta şubeleri ve ortakları ile ilgili endüstrinin derin anlayışı ile, ChemWhat Müşterilerimiz için yüksek verimlilik ve profesyonellik ile ürünler tedarik edebilir.
 • Saf kaynak hizmetine ek olarak, ChemWhat ayrıca, ödemeyi erteleme ihtiyacı olan müşterilere yüksek katma değerli finans hizmeti sunmaktadır.
 • ChemWhat özel şartlarda sevk edilmesi gereken ürünler için de sevkiyat çözümü sunabilmektedir.
 • Analitik Reaktifler: Standart ve Referans
 • Kimyasal Reaktifler: Amino Asitler, Yapı Taşları, Katalizörler ve Ligandlar, Karbonhidratlar, Metal Bileşikler ve Yardımcı Maddeler, Tatlandırıcılar ve Kokular, İnorganik Bileşikler
 • Biyokimyasal Reaktifler: Hücre Kültürü Tamponları, Lipozomlar, Koenzimler, Nükleozitler ve Nükleotitler
 • Hücre Kültürü ve Analiz Reaktifleri: Hücre Kültürü Ortamı, Albümin ve Taşıyıcılar, Büyüme Faktörleri ve Sitokinler, Hormonlar, Vitaminler
 • Moleküler Biyoloji ve Fonksiyonlar Genomik Reaktifler: Özelleştirilmiş Peptitler, DNA ve RNA Oligonükleotidler ve Problar, PCR Reaktifleri
 • Protein Biyolojisi Reaktifleri: Proteinler ve Enzimler, Antikorlar, Biyolojik Olarak Aktif Küçük Moleküller
 • Malzeme Bilimi Reaktifleri: Biyomedikal Malzemeler, Karbon Nanomalzemeler, Sıvı Kristal Malzemeler, OLED ve PLED Malzemeler, OFET ve OPV Malzemeler, Organik Silikon Malzemeler, Pil Malzemeleri, Güneş Malzemeleri

  (Desteklenen dosyalar: gif | png | jpg | jpeg | pdf)

  Devam etmek için lütfen recaptcha'yı çözün - 3 = 5

  Sosyal sorumluluk

  Bir bilim medyası olarak, ChemWhat ayrıca kimya, biyoloji ve diğer son teknoloji bilim dallarında kamuoyunu bilgilendirmenin sosyal sorumluluğunu da üstlenir. Şimdiye kadar, ChemWhat 163, Bilibili, WeChat Public, Weibo, Zhihu, Youku, Toutiao ve Qiyi'de fen eğitimi video kanalları açtı ve Youtube ve Vimeo'ya uzanıyor.