Anti-Pepsinojen II (Pepsinojen II, PG II, Pepsin Zymogeni CAS#: 9001-10-9) antikoru; ChemWhat Kodu: 1394143

AntijenAçıklamaEmlaklar
Güvenlik BilgisiFotoğraflarDiğer Bilgiler

Antijen

İsimPepsinojen II (PG II)
EşanlamlılarPG II; pepsin; 9001-10-9; Pepsinojen
DiziAVVKVPLKKF KSIRETMKEK GLLGEFLRTH KYDPAWKYRF GDLSVTYEPM AYMDAAYFGE ISIGTPPQNF LVLFDTGSSN LWVPSVYCQS QACTSHSRFN PSESSTYSTN GQTFSLQYGS GSLTGFFGYD TLTVQSIQVP NQEFGLSENE PGTNFVYAQF DGIMGLAYPA LSVDEATTAM QGMVQEGALTGVQVGSVGSVFSV T GQIYWAPVTQ ELYWQIGIEE FLIGGQASGW CSEGCQAIVD TGTSLLTVPQ QYMSALLQAT GAQEDEYGQF LVNCNSIQNL PSLTFIINGV EFPLPPSSYI LSNNGYCTVG VEPTYLSSQN GQPLWILGDV FLRSYYSVYD LGNNRVGFAT AAHHHHHH

Açıklama

İsimAnti-Pepsinojen II antikoru
EşanlamlılarAnti-PG II antikoru; Pepsinogen II antikoru; PG II antikoru
Ev SahibiFare; Keçi; Tavşan
ReaktiviteTüm türler
Antikor Ürün Tipi  Birincil
kullanımTespit etme; Ele geçirmek
eşlenik Konjuge olmayan; Biotin; APC; Alkalin Fosfataz (AP); FITC; HRP; PE
ÖzgünlükPepsinogen II'yi tanır. İnsan Pepsinojen I ile çapraz reaksiyona girmez.
UygulamaELISA; İmmünohistokimya (IHC); Western Blotlama (WB); İmmünofloresan (sabit hücreler) (IF / ICC); İmmünopresipitasyon (İP); Hücre-ELISA (cELISA); Immunoassay (IA); İmmünositokimya (ICC)

Emlaklar

formSıvı / Liyofilize
kullanmaAntikor çözeltisi kullanılmadan önce hafifçe karıştırılmalıdır.
depolama ŞartlarıSık kullanım için 4 ° C'de saklayın. Saptanabilir aktivite kaybı olmadan bir yıl boyunca manuel buz çözme dondurucuda -20 ° C'de saklanır. Tekrarlanan dondurma-çözdürme döngülerinden kaçının.
klonaliteMonoklonal / Poliklonal
İzotipIgG

Güvenlik Bilgisi

RIDADRTüm taşıma modları için OLMAYAN
Parlama Noktası (F) Uygulanamaz
Parlama Noktası (C) Uygulanamaz

Fotoğraflar

ELISAElisa'da Pepsinogen II
SDS sayfası ve WBPepsinogen II SDS-PAGE ve WB

Diğer Bilgiler

Antijen hakkındaProgastrisin veya PGC (pepsinojen C) olarak da bilinen Pepsinojen II, öncelikle mide baş hücrelerinde eksprese edilen bir aspartik proteazdır ve gelişmekte olan akciğerde tip 2 hücreleri tanımlamak için kullanılan mevcut belirteçlerin çoğuna göre avantajları olan yeni bir tip 2 hücredir . Proteoliz ve peptidolizde rol oynar. Bu protein, alternatif birleştirme ile üretilen 2 izoforma sahiptir.
Daha Fazla BilgiPepsinojen, ortalama moleküler ağırlığı 375 kD olan 42 amino asitlik tek bir polipeptit zincirinden oluşur. PG I (izoenzim 1-5) esas olarak fundik mukozadaki ana hücreler tarafından salgılanırken, PG II (izoenzim 6-7) pilorik bezler ve proksimal duodenal mukoza tarafından salgılanır.
Öncü mide yüzey hücrelerinin yanı sıra glandüler hücrelerin sayısını yansıtır ve dolaylı olarak mide atrofisini izler. Ayrıca sindirim sistemindeki zorlu koşullar altında işlerini yaptıkları için olağanüstü derecede stabildirler. Korpus mukozasının atrofisi, pepsinojen I'in düşük sentezine ve dolayısıyla seruma düşük salınımına yol açar. Serum pepsinojen I, mide mukozasının işlevini ve durumlarını gösterir.
pepsinojen1

Reaktif Satın Al

Reaktif tedarikçisi yok mu? Hızlı soruşturma gönder ChemWhat
Burada bir reaktif tedarikçisi olarak listelenmek ister misiniz? (Ücretli hizmet) İletişim için burayı tıklayın ChemWhat

Onaylı Üreticiler

Onaylı bir üretici olarak listelenmek ister misiniz (Onay gerektirir)? Lütfen indirin ve doldurun Airdrop Form ve geri gönder [e-posta korumalı]

Diğer Yardımlar İçin Bize Ulaşın

Diğer bilgi veya hizmetler için bizimle iletişime geçin İletişim için burayı tıklayın ChemWhat