V.Care kimya endüstrisini anlar


Kredi puanları ve limitleri

Veri analizi, yaptığımız işin özüdür. V.Care. Kimya endüstrisi lideri puanlama sistemimiz, bir şirketin finansal istikrarını belirlemeye yardımcı olmak için temel istatistiksel ölçümleri ve en gelişmiş istatistiksel teknikleri içerir.

Bu puanlama modeliyle, 70'in% 12 tahmin oranı, sizi kötü borcun getirebileceği finansal kaygıdan kurtarıyor. Aslında, şirketimizin kredi notları ve limitleri o kadar belirleyicidir ki, önde gelen tüm kredi sigorta şirketleri bunları onaylar.

Kredi notu

Soru-Cevap

Bir rapora neler dahil?

İş raporlarımız, beklediğiniz bilgilerin çoğunu içerir, ancak bilgiler ülkeden ülkeye değişebilir. Örnek raporumuzu kontrol edebilirsiniz.

Verilerinizi nereden alıyorsunuz?

Verilerimiz 200'in üzerindeki kaynaklardan toplanmaktadır; mümkünse resmi sicillerden bilgi toplayacağız. Güvenilir yerel ortaklarımız yerel olarak bilgi toplamamızı sağlar; her zaman yüksek kaliteli ve güncel bilgiler sunmamızı sağlamak.

Finansal Veri

Potansiyel bir birleşme, devralma veya ihale sürecine bakıyorsanız veya sadece iş yapmak üzere olduğunuz şirketin daha derinlemesine bir görünümünü görmek istiyorsanız; Raporlarımızı ihtiyacınız olan bilgilerle doldurmaya çalışıyoruz. Bu nedenle standart olarak 5 yıla kadar tam yıllık finansalları dahil ediyoruz.

In V.Careşirketin kredi raporlarını her zaman (varsa) aşağıdakileri bulacaksınız:

  • Kar kaybı
  • Bilançolar
  • Sermaye birikimleri
  • Anahtar Oranlar
  • Cashflow

Ayrıca, ipotek, yeni şirketler, müdür değişiklikleri, kayıtlı adres değişiklikleri ve çok daha fazlası gibi taranmış resmi Şirketler Evi belgelerine erişimi de içeriyoruz.

Finansal Veri

Kredi notu neden A ile E arasında?

Çünkü tüm ülkeler bir 1-100 puanı kullanmaz; AE puanı kullanmak, farklı ülkelerden şirketlerin kredi riskini karşılaştırmanızı kolaylaştırır. A en düşük risk, D en yüksek risk ve E derecelendirilmemiş.

Raporumu almam ne kadar sürer?

Müşterilerimiz tarafından istenen tüm raporların% 99.9'i genellikle anında çevrimiçi teslim edilir. Bir şirketin bulunmadığı durumlarda, ülkeye bağlı olarak 2-10 iş günü arasında yeni bir araştırma yapılacaktır.

Raporlar ne sıklıkla güncellenir?

V.Care veritabanı raporları, gerçek zamanlı olarak, günde 1 milyondan fazla güncellenir.

Uluslararası çıkarlarınız için iş raporları

Sahip olduğumuz şirket kredi raporları veritabanımız, mevcut veya gelecekteki kimyasal müşterileriniz ve tedarikçilerinizle ilgili işletme kredisi bilgilerinde istisnai bir koruma sağlar.

V.Care'nın anlık uluslararası kredi raporları, 100'in üzerindeki ülkelerdeki şirketleri kapsar; bu, istenen ticari kredi raporlarının% 99.9'inin hemen alınabileceği anlamına gelir. Diğer uluslararası rapor talepleri için, garantili, güncel ve güvenilir bilgiler için yeni araştırılmış bir rapor sunacağız.

Kapsama Alanımız

Yeni bir soruşturma nasıl çalışır?

Bir şirket raporunu çevrimiçi görüntülemek için uygun olmadığında, bir işletmeyi yeni bir şekilde inceleme fırsatına sahip olursunuz. Bu istek alındığında, 2 – 10 iş günleri kadar kısa bir sürede ayrıntılı bir rapor sunmak için yerel ortaklarımızı ve resmi kayıt şirketlerini kullanarak doğrudan şirketle iletişime geçmeye çalışacağız.

Bir kredi raporunun maliyeti nedir?

Teslim edilmeye hazır bir rapor için USD 299 ücret alıyoruz. Yeni soruşturmanın maliyeti duruma göre değişir ve özel olarak size teklif verecektir.

Bir şirketin kredi raporunu sorgulama

    Devam etmek için lütfen recaptcha'yı çözün 68 + = 77