Anti-D-Dimer antikoru

AntijenAçıklamaEmlaklar
Güvenlik BilgisiGörüntülerDiğer Bilgiler

Antijen

İsim-SoyisimD-dimer
EşanlamlılarFibrin bozunma parçası; Parça D-dimer

Açıklama

İsim-SoyisimAnti-D-Dimer antikoru
EşanlamlılarD-dimer antikoru, Anti-D-dimer antikoru, Ddimer antikoru, D dimer antikoru
Ev SahibiFare; Keçi; Tavşan
ReaktiviteTüm türler
Antikor Ürün Tipi  Birincil
kullanımTespit etme; Ele geçirmek
eşlenik Konjuge olmayan; Biotin; APC; Alkalin Fosfataz (AP); FITC; HRP; PE
ÖzgünlükFibrinojenin (Fragman D) fragman D zincirlerinin gama zincirinde 86 ve 302 amino asitleri arasında bulunan epitopları ve D-Dimer içeren diğer çapraz bağlı fibrin bozunma ürünlerini tanır, ancak Fragment D veya E, fibrinojen veya fibrinojen bozunma ürünleri.
UygulamaELISA; İmmünohistokimya (IHC); Western Blotlama (WB); İmmünofloresan (sabit hücreler) (IF / ICC); İmmünopresipitasyon (İP); Hücre-ELISA (cELISA); Immunoassay (IA); İmmünositokimya (ICC)

Emlaklar

formSıvı / Liyofilize
kullanmaAntikor çözeltisi kullanılmadan önce hafifçe karıştırılmalıdır.
depolama ŞartlarıSık kullanım için 4 ° C'de saklayın. Saptanabilir aktivite kaybı olmadan bir yıl boyunca manuel buz çözme dondurucuda -20 ° C'de saklanır. Tekrarlanan dondurma-çözdürme döngülerinden kaçının.
klonaliteMonoklonal / Poliklonal
İzotipIgG

Güvenlik Bilgisi

RIDADRTüm taşıma modları için OLMAYAN
Parlama Noktası (F) Uygulanamaz
Parlama Noktası (C) Uygulanamaz

Görüntüler

Anti-D-Dimer antikoruAnti-D-Dimer antikoru

Diğer Bilgiler

Antijen hakkındaD-dimer (veya D dimer), bir kan pıhtısı fibrinoliz ile bozulduktan sonra kanda bulunan küçük bir protein parçası olan bir fibrin degradasyon ürünüdür (veya FDP). Bu şekilde adlandırılmıştır çünkü bir çapraz bağlantı ile birleştirilmiş fibrin proteininin iki D parçasını içerir.
Klinik tanıD-dimer konsantrasyonu, tromboz teşhisine yardımcı olmak için bir kan testi ile belirlenebilir. 1990'lı yıllarda piyasaya sürülmesinden bu yana, trombotik bozukluk şüphesi olan kişilerde yapılan önemli bir test haline gelmiştir. Negatif bir sonuç trombozu pratikte ortadan kaldırırken, pozitif bir sonuç trombozu gösterebilir ancak diğer olası nedenleri ekarte etmez. Bu nedenle ana kullanımı, olasılığın düşük olduğu tromboembolik hastalığı dışlamaktır. Ayrıca kan bozukluğunun yaygın damar içi pıhtılaşma (DIC) niteliğinin belirlenmesinde kullanılır.
DIC, derin ven trombozu (DVT) ve pulmoner emboli (PE) vakalarında yüksek DDimer seviyeleri bulunur, ancak diğer durumlar da yaşlılık, hamilelik, kanser, karaciğer hastalığı ve enfeksiyon gibi yüksek seviyelere yol açabilir.
Çeşitli hastalıklarda ve fibrinolitik tedavi sırasında (örneğin streptokinaz ve t-PA ile) yüksek D-dimer konsantrasyonları gözlemlenebilir. Yüksek aktivasyonlu tüm hastalıklarda (örn. Tromboembolizm ve DIC), yüksek fibrin oluşumuna karşı reaksiyon olarak hiperfibrinoliz gözlenmiştir. D-dimer, bu hiperfibrinoliz için bir belirteçtir. Dolayısıyla yüksek D-dimer konsantrasyonları tromboembolik hastalıklarda (pulmoner embolizm, derin ven trombozu), lösemi ve sepsiste, intra ve postoperatif, fiziksel ve zihinsel stres ve ekstra korporeal dolaşım sırasında gözlemlenebilir.

Reaktif Satın Al

Reaktif tedarikçisi yok mu? Hızlı soruşturma gönder ChemWhat
Burada bir reaktif tedarikçisi olarak listelenmek ister misiniz? (Ücretli hizmet) İletişim için burayı tıklayın ChemWhat

Onaylı Üreticiler

Onaylı bir üretici olarak listelenmek ister misiniz (Ücretsiz hizmet ancak onay gerektirir)? Lütfen indirin ve doldurun Airdrop Form ve geri gönder [e-posta korumalı]

Daha fazla tedarikçi

Watson International Limited Hızlı soruşturma gönder Watson
Burada bir tedarikçi olarak listelenmek ister misiniz? (Ücretli hizmet) İletişim için burayı tıklayın ChemWhat

Diğer Yardımlar İçin Bize Ulaşın

Teknoloji transferi, sentetik literatür, kaynak bulma, reklam vb. Diğer hizmetler için bize ulaşın. İletişim için burayı tıklayın ChemWhat