Anti-cTnI (Troponin I CAS No: 7108-40-8) Antikor

AntijenAçıklamaİlanlar
Güvenlik BilgisiGörüntülerDiğer Bilgiler

Antijen

İsimTroponin ben
EşanlamlılarTroponin I; İnsan kalbi; hcTnI; 7108-40-8

Açıklama

İsimAnti-cTnI Antikoru
EşanlamlılarTroponin I kardiyak (cTnI), antikor; Anti-Troponin I antikoru; Kardiyak Troponin I antikoru; Kardiyak Troponin antikoru; Kardiyak Troponin I antikoru; Anti Troponin I antikoru; Kardiyak Troponin antikoru; Troponin I antikoru
evsahibiFare; Keçi; Tavşan
ReaktiviteTüm türler
Antikor Ürün Tipi  Birincil
eşlenik Konjuge olmayan; Biotin; APC; Alkalin Fosfataz (AP); FITC; HRP; PE
ÖzgünlükÜç antikor mevcuttur. Antikor 1, CtnI-TnC'yi tanır. Antikoday 2, CtnI-TnT-TnC'yi tanır ve Antikor 3, yalnızca diğer ikisi ile çapraz reaksiyona girmeyen CtnI'yi tanır.
UygulamaELISA; İmmünohistokimya (IHC); Western Blotlama (WB); İmmünofloresan (sabit hücreler) (IF / ICC); İmmünopresipitasyon (İP); Hücre-ELISA (cELISA); Immunoassay (IA); İmmünositokimya (ICC)

İlanlar

formSıvı / Liyofilize
kullanmaAntikor çözeltisi kullanılmadan önce hafifçe karıştırılmalıdır.
depolama ŞartlarıSık kullanım için 4 ° C'de saklayın. Saptanabilir aktivite kaybı olmadan bir yıl boyunca manuel buz çözme dondurucuda -20 ° C'de saklanır. Tekrarlanan dondurma-çözdürme döngülerinden kaçının.
klonaliteMonoklonal / Poliklonal
İzotipIgG

Güvenlik Bilgisi

RIDADRTüm taşıma modları için OLMAYAN
WGK Almanya WGK 3
Parlama Noktası (F) Uygulanamaz
Parlama Noktası (C) Uygulanamaz

Görüntüler

ELISA'da Anti-cTnI AntikoruELISA'da Anti-cTnI Antikoru
WB'de Anti-cTnI AntikoruWB'de Anti-cTnI Antikoru

Diğer Bilgiler

Antijen hakkındaİnsan troponin I, 23876 Da moleküler ağırlığa sahip tek bir izoform ile kalp kası dokusunda sunulur ve 209 amino asit kalıntısından oluşur. cTnI molekülü 22 ve 23 pozisyonlarında iki serin içerir. Her iki amino asit kalıntısı da protein kinaz A tarafından in vivo fosforile edilebilir, bu nedenle hücrede dört protein formu - bir defosfo, iki monofosfo ve bir bifosfo - bir arada bulunabilir. Kardiyak Troponin T, çizgili kasların ince filamentinde bulunan ve hücre içi kalsiyum iyon konsantrasyonundaki değişikliklere yanıt olarak kas kasılmasını düzenleyen troponin kompleksinin tropomiyosin bağlayıcı alt birimidir. Kardiyak Troponin T, uygun kas fonksiyonu ve miyofibril oluşumunda önemlidir. İnsan kalbinde, dört cTnT izoformu gelişimsel olarak düzenlenmiş bir şekilde ifade edilir. İnsan kalbindeki kardiyak Troponin T ifadesi, kalp yetmezliğinden etkilenir. Kardiyak Troponin T proteini içindeki mutasyonlar, ailesel hipertrofik kardiyomiyopatinin yanı sıra dilate kardiyomiyopati ile ilişkilendirilmiştir. Cardiac Troponin T geni için transkriptler, birçok dokuya özgü izoformla sonuçlanan alternatif birleştirme işlemine tabi tutulur.

Onaylı Üreticiler

Burada ücretsiz üretici olarak listelenmek ister misiniz? Ücretsiz Hizmetimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Daha fazla tedarikçi

Watson International Ltd Tarafından Sorgulama [e-posta korumalı]
Burada Tedarikçi Olarak Listelenmek İster misiniz? Ücretli Hizmetimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Reaktif Satın Al

Bu Reaktifi Satın Almak İster misiniz? Müsaitliği ve Fiyatı Kontrol Et

Teknoloji transferi

Bu Ürünle İlgili Teknoloji Paketi Almak mı İstiyorsunuz? Buraya Tıkla
Komple Sentez Yolu (ROS) ile ilgileniyor musunuz? Buraya Tıkla

Başka Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Bulk'da Üretici mi arıyorsunuz? Veya İşletmede Teknik Özellikler, İletişim, Sevkiyat veya Ödeme Kaygılarınız mı Var? Ya da Ürününüzü Milyonlarca Kimdir? Buraya Tıkla